Зарядна станція BLUETTI PowerOak AC50S
Відео 13Фото 13 |
BLUETTI PowerOak AC50S |
|
Компактна зарядна станція з вбудованою батареєю, яка має ємність 500 Вт*год та термін служби понад 1000 циклів зарядки-розрядки. Цей пристрій може використовуватися для резервного живлення невеликої побутової та комп'ютерної техніки (на зразок ноутбуків і ТВ), підзарядки мобільних телефонів і планшетів, заряджання фотокамер, дронів та інших подібних приладів. Станція BLUETTI PowerOak AC50S розрахована на обслуговування навантаження до 300 Вт (допускаються короткочасні стрибки до 450 Вт).
Вона має велику кількість виходів: дві євророзетки, 4 виходи USB-A та 1 порт USB-C. Також передбачена можливість бездротової зарядки телефонів (до 10 Вт). Акумулятор безперебійника може заряджатися від мережі, автомобільного прикурювача або сонячних панелей. Споживачі е/е отримують струм із «правильною» синусоїдою. Апарат важить 6.2 кг та має зручні ручки для перенесення. На одній з бокових поверхонь корпусу є вбудований яскравий LED-ліхтарик.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BLUETTI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BLUETTI.
Купити BLUETTI PowerOak AC50S
Усі ціни 16 →Зарядна станція BLUETTI AC50S | 14 999 грн. |
Портативна зарядна станція BLUETTI Solar Portable Power Station PowerOak P | 26 773 грн. |
Bluetti PowerOak AC50S офіційна гарантія все цвета в наличии | 8 849 грн. |
Зарядна станція Bluetti AC50S Blue, 500 Вт/год, 300 Вт BZAC50S | 27 999 грн. |
BLUETTI BLUETTI AC50S AC50S Blue | 23 649 грн. |