Зарядна станція BLUETTI PowerOak AC200P (PB930654)
Відео 10Фото 10 |
BLUETTI PowerOak AC200P |
|
Джерело безперебійного живлення для побутової техніки. Ефективна вихідна потужність за паспортом дорівнює 2000 Вт, але допускаються короткочасні стрибки навантаження до 4800 Вт. Вбудована батарея має ємність 2000 Вт*год (також передбачена можливість підключення додаткового зовнішнього акумулятора). Виробник заявляє, що цього вистачає, наприклад, щоб забезпечити роботу 800-ватного холодильника протягом 2 годин або 10-ватної світлодіодної лампочки протягом 170 годин.
Зарядна станція BLUETTI PowerOak AC200 має великий набір виходів та роз'ємів. У неї є дві розетки (типу Schuko), 4 порти USB-A, один роз'єм USB-C, два поля для бездротової зарядки телефонів та гаджетів (потужність кожного поля 15 Вт) та кілька виходів постійного струму 12 В з різними обмеженнями струму (3 А , 10 А та 25 А). Станція може одночасно заряджати до 13 споживачів е/е. Безперебійник оснащений дисплеєм з тач-скрином, який використовується для управління приладом та відображення основних робочих параметрів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BLUETTI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BLUETTI.
Купити BLUETTI PowerOak AC200P
Усі ціни 48 →Зарядна станція Bluetti AC200P Portable Power Station (2000Wh/2000W) | 45 999 грн. |
Зарядна станція Bluetti AC200P | 41 799 грн. |
Портативна зарядна станція Bluetti PowerOak AC200P | 2000W | 2000 Вт·ч (AC | 41 263 грн. |
Зарядна станція Bluetti AC200P | 44 520 грн. |
Зарядні станції Зарядна станція BLUETTI AC200P | 40 500 грн. |