Млинниця Bomann CM 2221 CB
Bomann CM 2221 CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bomann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bomann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bomann CM 2221 CB
Блинница Bomann Cm 2221 | 2 423 грн. |
Млинниця Bomann СМ 2221 СВ | 2 414 грн. |
СМ 2221 св Блинница Bomann | 2 478 грн. |
Bomann СМ 2221 СВ СМ2221СВ | 2 299 грн. |
- антипригарне покриття; - смачні млинці; - якісна. - Поки не виявила. Ирина: користуюся Bomann CM 2221 CB більше року |
Додати відгук
Додаткові функції і можливості млинниці Bomann CM 2221 CB:
- Відсік для шнура живлення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Загалом, девайс відмінний. Можна швидко спекти смачні млинці і не тільки.