Валіза Bonro Style Medium
Фото 12 |
Bonro Style Medium |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bonro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bonro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bonro Style Medium
Усі ціни 9 →Валіза Bonro Style (середня) чорно-червона 10012303 | 1 251 грн. |
Валіза Bonro Style (середня) чорно-червона 10012303 | 1 087 грн. |
Валіза на колесах Bonro Style, середня/чорно-червона (10012303) 10012303 | 1 153 грн. |
Дорожня валіза Bonro Style (середня) чорно-сіра 10012305 | 1 167 грн. |
Валіза Bonro Style (середня) чорно-фіолетова 10012304 | 1 167 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Bonro Style
Ціни на Bonro Style |
---|---|---|---|---|
Bonro Style Small | від 720 грн. | 12 пропозицій | ||
Bonro Style Medium | від 1 014 грн. | 9 пропозицій | ||
Bonro Style Large | від 1 147 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →