Валіза Bonro Style Large
Фото 12 |
Bonro Style Large |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bonro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bonro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bonro Style Large
Валіза дорожня Bonro Style (велика) чорно-фіолетова 10012704 | 1 413 грн. |
Валіза Bonro Style (велика) чорна 10012700 | 1 302 грн. |
Валіза на колесах Bonro Style, велика/синя (10012701) 10012701 | 1 253 грн. |
Валіза на колесах Bonro Style (велика) чорно-вишнева 10012708 | 1 413 грн. |
Валіза текстильна Bonro Style (велика) чорно-сіра 10012705 | 1 147 грн. |
Модификації Bonro Style
Ціни на Bonro Style |
---|---|---|---|---|
Bonro Style Small | від 720 грн. | 14 пропозицій | ||
Bonro Style Medium | від 1 014 грн. | 13 пропозицій | ||
Bonro Style Large | від 1 147 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →