Набір інструментів Bort BTK-89 (91276063)
Фото 21 |
Bort BTK-89 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bort.
Купити Bort BTK-89
Набір ручного інструменту BORT BTK-89U (93412895) | 3 200 грн. |
Набір інструментів Bort BTK-89 | 3 440 грн. |
Набір ручного інструменту Bort BTK-89U 1/2", 1/4" Cr-V у пластиковому кейс | 3 726 грн. |
Набір ручного інструменту Bort BTK-89U в кейсе 90 предметів | 3 636 грн. |
Набір для слюсарних робіт і дрібного ремонту
Функціональність набору Bort BTK-89 забезпечується за рахунок різноманітності інструментів, що знаходяться в кейсі. У ньому є Храпова тріскачка з 19 головками і аксесуарами, на зразок карданного шарніра, подовжувача і перехідників, а також безліч ключів: 8 рожково-накидних і 11 шестигранних. Для роботи з гвинтами і саморізами в наборі є 4 звичайних Викрутки плюс викруткова рукоятка, в яку вставляються змінні насадки. Біти (29 шт) і бітотримач до них упаковані в невелику коробочку-органайзер, яка виймається з кейса і може носитися окремо. Але власники даного набору можуть не тільки»крутити гайки". Усередині невеликого і акуратного валізки також можна знайти інші корисні і потрібні в господарстві інструменти: слюсарний молоток, плоскогубці з довгогубцями, компактну ножівку, будівельний ніж і навіть рулетку.
Відмінна функціональність за невеликі гроші
Інструменти Bort - це продукція для побутового застосування. Вона розрахована на користувачів, які час від часу щось роблять своїми руками в гаражі або домашній майстерні. Купувати набір Bort BTK-89 в подарунок професіоналу не слід (наприклад, через відсутність ключів і головок розміром більше 19 мм). А ось майстру-любителю він сподобається, адже тут є майже все, що може знадобитися для дрібного ремонту або роботи з технікою. Величезний плюс даного набору - це його скромна ціна.