Набір інструментів Alloid Pro TS-82
Фото 3 |
Alloid Pro TS-82 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alloid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alloid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alloid Pro TS-82
Усі ціни 11 →Універсальний набір інструментів Alloid (TS-82) | 3 499 грн. |
Набір інструментів Alloid PRO, 82 одиниці (TS-82) 51050 | 3 036 грн. |
1/4 1/2 82 предм Автомобільний набір ручного інструменту інструментів ключ | 3 097 грн. |
Універсальний набір інструменту Alloid 1/4" і 1/2" 82 предмети (TS-82) | 3 324 грн. |
Універсальний набір інструменту Alloid 1/4" та 1/2" 82 предмети (TS-82) | 3 499 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →