Блендер Bosch MS8CM61V5 нержавіюча сталь
Фото 4 |
Bosch MS8CM61V5 |
|
Просунутий погружной блендер від компанії Bosch об'єднує в собі можливості відразу декількох пристроїв. Крім звичних функцій, він також може виступати в ролі вакууматора — спеціального приладу для відкачування повітря. Для цього в комплекті йдуть корисні аксесуари: харчовий контейнер об'ємом 1 літр і 6 пакетів (3х1.2 л і 3х3.8 л) з зіп-замком. У таких герметичних упаковках продукти зберігаються вдвічі довше-наприклад, контейнер придатний для зберігання продуктів в холодильнику і морозильній камері, його також можна взяти в якості ланч-боксу на роботу.
А багаторазові ЗІП-пакети дозволяють не тільки зберігати продукти, але і маринувати м'ясо, рибу або овочі або готувати за методом сувід. Але це далеко не єдина перевага Bosch MS8CM61V5. Корпус з нержавіючої сталі і пластика з нековзною м'якою ручкою і ергономічним дизайном забезпечують комфорт під час роботи, потужний мотор на 1000 Вт дозволяє виконувати будь-які завдання, будь то змішування, подрібнення, пюрирование або шинкування, а чотири леза ножа QuattroBlade Pro і продумана форма дзвони підвищують ефективність і запобігають появі бризок.
Крім того, блендер дозволяє вибрати налаштування залежно від поставленого завдання: доступно 12 швидкостей і окремий турборежим для роботи на повній потужності. Розширити функціональність приладу допоможуть і інші насадки в комплекті. Універсальний подрібнювач підійде для приготування м'ясного фаршу, подрібнення сиру, горіхів, цибулі і зелені. Мірний стакан на 600 мл з кришкою дозволить строго слідувати рецептурі і зберігати перероблені продукти прямо в цій ємності в холодильнику. Віночок з нержавіючої сталі допоможе збити яйця, крем для десертів і рідке тісто. Більшість аксесуарів можна мити в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch MS8CM61V5 нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Блендер Bosch MS8CM61V5 | 5 663 грн. |
Блендер Bosch MS8CM61V5 | 5 659 грн. |
Занурювальний блендер Bosch MS8CM61V5 | 4 947 грн. |
Блендер BOSCH MS8CM61V5 | 5 869 грн. |
Занурюваний блендер Bosch MS8CM61V5 | 6 113 грн. |