Велокомп'ютер / спідометр Bryton Rider One E
Bryton Rider One E
Тип:бездротовий
Дисплей:3 рядковий, з підсвіткою
Статистика:швидкість, дистанція
Датчики:барометр
Синхронізація з додатками Strava, TrainingPeaks, Auto Sync та ін.
Всі характеристики
Характеристики Rider One E
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bryton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bryton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bryton Rider One E
Комп'ютер Bryton Rider One C + датчик кад. (білий) 616110200000 | 3 400 грн. |
Bryton Велокомпьютер Bryton Rider One C белый (+ датчик кад) mtb-616110200 | 3 400 грн. |
Велокомп'ютер із датчиком каденсу Bryton RIDER ONE E white 616110200000 | 3 400 грн. |
Комп'ютер Bryton Rider One C + датчик кад. (білий) 616110200000 | 3 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →