Бетонозмішувач BSM ST 160 160 л
7 930 грн. Купити! Бетонозмішувач БСМ СТ160 (безфланцевий) 5624Болгарка.укрЗ нами 8 років (Житомир) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
BSM ST 160 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BSM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BSM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації BSM ST 160
Ціни на BSM ST 160 |
---|---|---|---|---|
BSM ST 125 125 л | від 8 504 грн. | 1 пропозиція | ||
BSM ST 140 140 л | від 7 576 грн. | 1 пропозиція | ||
BSM ST 160 160 л | від 7 930 грн. | 1 пропозиція | ||
BSM ST 180 180 л | від 8 469 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →