Бетонозмішувач Forte EW4150 151 л 230 В
Forte EW4150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte EW4150 151 л 230 В
Усі ціни 10 →Бетонозмішувач Forte EW4150 | 12 000 грн. |
Бетонозмішувач FORTE EW4150, 125л | 17 454 грн. |
Бетонозмішувач Forte EW4150, 150л. (32113) 32113 | 11 666 грн. |
Forte Бетонозмішувач Forte EW4150, 150л. (32113) 32113 | 11 668 грн. |
Бетонозмішувач Forte EW4150 99523 | 10 949 грн. |
ще 5 пропозицій
anonim
1 червня 2017, 09:15
Редуктор бетономешалки #
Сколько и какого масла нужно заливать в редуктор бетономешалки FORTE EW4150?
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →