Фільтр-глечик BWT VIDA
Фото 5 |
BWT VIDA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BWT VIDA
Усі ціни 27 →Фильтр-кувшин BWT VIDA голубой 2,6 л 815446-A | 685 грн. |
BWT BWT Vida розовый 2,6 л | 685 грн. |
Фільтр-глечик Bwt Vida рожевий 2.6 л (9022001922519) | 657 грн. |
Фільтр-глечик BWT VIDA блакитний 2,6 л | 685 грн. |
Фільтр-глечик BWT Vida рожевий 2,6 л 815447-A | 822 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →