Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Фільтри для води   /   DAFI

Фільтр-глечик DAFI Start

Фото - Фільтр для води DAFI Start
Відео 1Фото 5
DAFI Start
Тип
глечик
Об'єм глечика
3 л / 1.5 л відфільтрованої води /
Призначення
для холодної води
Ресурс
0.1 тис. л
Види фільтрації
механічні домішки
органічні домішки
хлор
нафтопродукти
Змінні картриджі
Unimax
Офіційний сайт
dafi.pl
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAFI 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAFI.
Як вибрати фільтр та картриджі для водиКлючові критерії вибору системи фільтрації води та картриджів для неї

Купити DAFI Start

Усі ціни 18 →

Фільтр-кувшин Dafi Start DAFI5051 Grey PG-DAFI5051grey

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
815 грн.

Фільтр-кувшин Dafi Start DAF15052 white

Маркетплейс: Rozetka.ua  OnIX_IR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
949 грн.

Фільтр-кувшин Dafi Start DAFI5052 White PG-DAFI5052white

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
792 грн.

Фільтр-глечик DAFI START 4л. Сталевий + 3 картриджі

Маркетплейс: Rozetka.ua  AquaDom З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
799 грн.

Фільтр-глечик DAFI START 4л. Сталевий 1+3 DAFI Unimax для жорсткої води

Маркетплейс: Rozetka.ua  AquaDom З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
999 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на DAFI Start

Відеоогляди