Дитячий велосипед Cannondale Trail 16 Girls 2022
Cannondale Trail 16 Girls 2022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cannondale 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cannondale.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cannondale Trail 16 Girls 2022
Велосипед 16" Cannondale Kids Trail SS Girls (2022) turqoise SKD-39-14 | 9 792 грн. |
Велосипед 16" Cannondale TRAIL SS GIRLS 2023 TRQ SKD-39-14 | 9 792 грн. |
Cannondale Велосипед Cannondale TRAIL GIRLS SS 16" 2021 Бирюзовый SKD-39-1 | 9 792 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →