Рюкзак Canyon Carry-On Backpack CSZ-03 20 л
Відео 4Фото 21 |
Canyon Carry-On Backpack CSZ-03 |
|
Кишеня для пляшки: у CSZ-01 відсутня, у CSZ-02 дві кишені, у CSZ-03 одна кишеня.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon Carry-On Backpack CSZ-03 20 л
Усі ціни 31 →Рюкзак Canyon CSZ-3 для подорожей Yellow (CNS-CSZ03YW01) | 399 грн. |
CANYON cabin size backpack for 15.6" laptop,polyester,yellow CNS-CSZ03YW01 | 360 грн. |
Canyon CSZ03 CNS-CSZ03DGN01 | 1 399 грн. |
Canyon 15.6" CSZ-03 (CNS-CSZ03YW01) Yellow CNS-CSZ03YW01 | 1 399 грн. |
Рюкзак для ноутбука Canyon 15.6" CSZ03 Cabin size backpack, Dark Aquamarin | 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →