Підсилювач Cary Audio CAD-500MB
 | Товар застарів Тип пристрою: підсилювач потужності; Елементна база: транзисторний; Кількість каналів: 1; Діапазон частот (Гц): 10 – 50000; Потужність на канал при 8 Ом (Вт): 500; Потужність на канал при 4 Ом (Вт): 1000; Співвідношення сигнал/шум (Main), дБ: 100; Коефіцієнт демпфування: 100; Коеф. гармонійних спотворень (%): 0.05 |
Cary Audio CAD-500MB
Тип:підсилювач потужності
Кількість каналів:1
Потужність на канал (8 Ом):500 Вт