Охолоджувальна рідина Castrol RadiCool SF 20 л
Відео 2 | Товар застарів 11 052 грн. Температура замерзання (°С): -80; Об'єм (л): 20; Колір: червоний; Клас: G12; Допуски виробників: VW TL-774F; FORD WSS-M97B44-D; MB 325.3; |
Castrol RadiCool SF 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Castrol RadiCool SF
Ціни на Castrol RadiCool SF |
---|---|---|---|---|
Castrol RadiCool SF 1 л | від 301 грн. | 12 пропозицій | ||
Castrol RadiCool SF 3 л | від 895 грн. | 1 пропозиція | ||
Castrol RadiCool SF 208 л | від 52 602 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →