Крісло-гойдалка Colibro Fly
Фото 27 |
Colibro Fly |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Colibro Fly
Усі ціни 11 →Лежак Colibro Fly Jungle зеленый (LCF71-21) | 2 299 грн. |
Шезлонг Colibro Fly LCF71-10, Dove, світло сірий (20005) | 2 299 грн. |
Шезлонг-лежак Colibro Fly Jungle | 2 287 грн. |
Лежак Colibro Fly Almond миндаль (LCF71-02) | 2 299 грн. |
Шезлонг Colibro Fly LCF71-02, Almond, мигдаль (20006) | 2 299 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості крісла-гойдалки Colibro Fly:
- Знімна оббивка з можливістю машинного прання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →