Міксер будівельний Collomix Xo 1 R 25100
Відео 1Фото 3 |
Collomix Xo 1 R 25100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Collomix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Collomix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Collomix Xo 1 R 25100
Усі ціни 7 →Collomix Xo 1 R Hf (CX25100) | 12 800 грн. |
Collomix Xo 1 R Hf (CX25100) | 13 120 грн. |
Collomix Xo 1 R Hf (CX25100) | 13 440 грн. |
Міксер ручний Collomix Xo 1 R з насадкою WK 120 HF | 14 000 грн. |
Collomix Mieszarka Ręczna Xo 1 R Hf 2X Mieszadło CX25100 | 12 440 грн. |
Collomix Mieszarka Ręczna Xo 1 R Hf 2X Mieszadło CX25100 | 12 751 грн. |
Collomix Mieszarka Ręczna Xo 1 R Hf 2X Mieszadło CX25100 | 13 062 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →