Монокуляр Comet 10x42 AXM306 Monocular (AXM306-1042A)
Фото 5 |
Comet 10x42 AXM306 Monocular
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:42 мм
Поле зору на 1 км:94 м
Фокусування:центральне
Призма:Roof, BK-7
Вага:317 г
Всі характеристики
Характеристики 10x42 AXM306 Monocular
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comet 10x42 AXM306 Monocular
Усі ціни 10 →Монокуляр Comet AXM306 10x42A черный в чехле (AXM306-1042A) | 900 грн. |
Монокуляр Comet AXM306 10 x 42A Черный в чехле (AXM306-1042A) AXM306-1042A | 872 грн. |
Монокуляр Comet AXM306 10 x 42A Чорний в чохлі (AXM306-1042A) AXM306-1042A | 900 грн. |
Comet AXM306 10 x 42A Black in covers (AXM306-1042A) axm306-1042a | 900 грн. |
Comet Монокуляр Comet AXM306 10 x 42A Чорний в чохлі (AXM306-1042A) AXM306 | 900 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →