Бінокль Comet 8-24x50 AXZ101 (AXZ101-8-24x50)
Фото 6 |
Бінокль із змінною кратністю, конструкція якого дозволяє змінювати рівень збільшення зображення від 8х до 24х. Може використовуватися як прилад для спостереження за птахами, тваринами та відносно великими астрономічними об'єктами, а також для спорту та туризму. Бінокль Comet 8-24x50 AXZ101 виконаний за схемою Porro з використанням великих 50-мм лінз та призматичного блоку зі скла BK-7.
Елементи оптики мають багатошарове покриття, що просвітлює. Передбачена можливість регулювання міжзорової відстані та діоптричної корекції для налаштування приладу під індивідуальні особливості кожного користувача. У корпусі є різьбове гніздо для встановлення бінокля на стандартний L-подібний штатив. В комплект входять футляр з ремінцем та набір захисних кришок для об'єктивів та окулярів.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comet.
Купити Comet 8-24x50 AXZ101
Усі ціни 14 →Бинокль Comet axz101 8-24x50 в чохлі Чорний (AXZ101-8-24x50) | 1 730 грн. |
Бинокль Comet AXZ101 (8-24x50) черный в чехле (AXZ101-8-24x50) | 1 590 грн. |
Бінокль Comet AXZ101 8-24x50 в чохлі Чорний (AXZ101-8-24x50) | 1 384 грн. |
Бинокль Comet AXZ101 8-24x50 в чехле Черный (AXZ101-8-24x50) AXZ101-8-24x5 | 1 150 грн. |
Бінокль Comet AXZ101 8-24x50 в чохлі Чорний (AXZ101-8-24x50) AXZ101-8-24x5 | 1 590 грн. |