Охолоджувальна рідина Comma Xstream G40 Concentrate 5 л (XSG405L)
Comma Xstream G40 Concentrate 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma Xstream G40 Concentrate
Ціни на Comma Xstream G40 Concentrate |
---|---|---|---|---|
Comma Xstream G40 Concentrate 1 л | від 300 грн. | 3 пропозиції | ||
Comma Xstream G40 Concentrate 5 л | від 1 405 грн. | 2 пропозиції | ||
Comma Xstream G40 Concentrate 20 л | від 6 290 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →