Охолоджувальна рідина Comma Xstream G48 Concentrate 5 л (XSG5L)
Comma Xstream G48 Concentrate 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma Xstream G48 Concentrate 5 л
Антифриз COMMA Xstream G48 G11, зелений, концентрат, 5л XSG5L | 1 254 грн. |
COMMA XSG5L | 1 288 грн. |
Антифриз концентрат Comma XSTREAM G48 AF CONC 5 л (XSG5L) | 1 376 грн. |
Антифриз Comma XSTREAM G48 AF CONC концентрат 5л (XSG5L) | 1 534 грн. |
Модификації Comma Xstream G48 Concentrate
Ціни на Comma Xstream G48 Concentrate |
---|---|---|---|---|
Comma Xstream G48 Concentrate 1 л | від 260 грн. | 7 пропозицій | ||
Comma Xstream G48 Concentrate 5 л | від 1 254 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →