Рюкзак CONDOR 3 Day Assault 50 л
Відео 3Фото 9 |
CONDOR 3 Day Assault |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CONDOR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CONDOR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CONDOR 3 Day Assault 50 л
Рюкзак Condor 3 day Assult Pack 50L Black (125-002) | 6 150 грн. |
Тактичний Рюкзак Condor 3-Day Assault Pack 50л 559 432 280мм Олива (125-00 | 6 949 грн. |
Тактичний Рюкзак Condor 3-Day Assault Pack 50л 559 432 280мм Чорний (125-0 | 6 949 грн. |
Рюкзак Штурмовий CONDOR 3-Day Assault Pack 50L Олива | 6 590 грн. |
Рюкзак Штурмовий CONDOR 3-Day Assault Pack 50L Койот | 6 590 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →