Рюкзак Pinguin Explorer 50 50 л
Відео 6Фото 12 |
Pinguin Explorer 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Explorer 50 50 л
Усі ціни 34 →Рюкзак туристичний Pinguin Explorer 50 Nylon Black (PNG 373097) 8592638373 | 8 241 грн. |
Рюкзак Pinguin Explorer 50, Black PNG 373097 | 7 839 грн. |
Pinguin Explorer 50 Nylon Navy (PNG 373066) | 8 241 грн. |
Рюкзак Pinguin Explorer 50, Black (PNG 373097) PNG 373097 | 7 839 грн. |
Туристичний рюкзак Pinguin Explorer 50 Navy (PNG 373066) PNG 373066 | 7 839 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
18 лютого 2018, 10:16
Вопрос про каркас #
здравствуйте! вытаскиваются ли каркасные палки (на спинке), чтобы, допустим, постирать?
anonim
9 травня 2017, 17:06
Мне нужен рюкзак для экспедиции в Гималаи.Сергей. #
Друзья, всем доброго времени!Посоветуйте какой рюкзак подойдёт для длительного трекинга в самых суровых условиях на 100 литров или около этого.
Відеоогляди
Модификації Pinguin Explorer 50
Ціни на Pinguin Explorer 50 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Explorer 50 50 л | від 7 839 грн. | 34 пропозиції | ||
Pinguin Explorer 60 60 л | від 4 999 грн. | 53 пропозиції | ||
Pinguin Explorer 75 75 л | від 8 307 грн. | 61 пропозиція | ||
Pinguin Explorer 100 100 л | від 8 580 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →