Мотошина Continental ContiMotion 120/60 R17 55W
Відео 12Фото 3 | Товар застарів 11 796 грн. Призначення: спортивна; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 60; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: W; |
Continental ContiMotion 120/60 R17 55W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental ContiMotion 120/60 R17 55W
Ціни на Continental ContiMotion 120/60 R17 55W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiMotion 120/70 R17 58W | від 4 090 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiMotion 150/70 R17 69W | від 7 757 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiMotion 160/60 R17 69W | від 5 988 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental Conti Motion 180/55 R17 73W | від 6 064 грн. | 4 пропозиції |
Схожі