Мотошина Continental ContiTwist 130/70 -13 63Q
Відео 1Фото 4 | Очікується у продажу 2 755 грн. Призначення: дорожня; Рекомендована вісь: на обидві осі (Front/Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 13; Індекс швидкості: Q; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental ContiTwist 130/70 -13 63Q
Ціни на Continental ContiTwist 130/70 -13 63Q |
---|---|---|---|---|
Continental ContiTwist 3 R10 50M | від 1 495 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiTwist 3.5 R10 59M | від 1 524 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 90/90 R10 50M | від 1 782 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiTwist 90/100 R10 53J | від 1 627 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 100/80 R10 58M | від 1 737 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 100/90 R10 56M | від 1 732 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiTwist 110/70 -16 52S | від 2 718 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTwist 110/70 R11 45M | від 1 966 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 110/70 R12 47L | від 2 089 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 110/70 R16 52S | від 2 849 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 110/80 R10 63L | від 1 732 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 110/90 -13 56Q | від 2 344 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTwist 110/90 R12 64P | від 2 199 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 110/90 R13 56Q | від 2 586 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 120/70 -12 58P | від 2 210 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTwist 120/70 -15 56S | від 2 870 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 120/70 R10 54L | від 2 045 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiTwist 120/70 R12 58P | від 1 974 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiTwist 120/70 R12 58P WW | від 4 010 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 120/70 R14 55S | від 2 718 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 120/70 R15 56S | від 2 465 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental ContiTwist 120/90 R10 57J | від 1 998 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiTwist 130/60 -13 53P | від 2 295 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTwist 130/60 R13 53P | від 2 542 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 130/70 R10 59M | від 1 891 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 130/70 R12 62P | від 2 211 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiTwist 130/70 R12 62P WW | від 3 936 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 130/70 R13 63Q | від 2 258 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiTwist 130/70 R17 62H | від 4 909 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTwist 130/90 R10 61J | від 2 273 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 140/60 -14 64S | від 3 430 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTwist 140/60 R13 63S | від 2 571 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiTwist 140/60 R14 64S | від 2 989 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiTwist 140/70 -16 65S | від 3 077 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTwist 140/70 R12 65P | від 2 472 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiTwist 140/70 R14 68S | від 3 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 140/70 R16 65S | від 3 062 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiTwist 150/70 -14 66S | від 3 590 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiTwist 150/70 R14 66S | від 2 960 грн. | 5 пропозицій |
Схожі