Електрогітара Cort G250
Відео 23 |
Cort G250
Тип:електрогітара, форма Stratocaster
Корпус:цільний, липа
Звукознімачі:пасивні, H-S-S
Бридж:Wilkinson (тремоло)
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики G250
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cort G250
Усі ціни 27 →Електрогітара Cort G250 Spectrum Mpu | 14 301 грн. |
Электрогитара Cort G250 Spectrum Mpu | 14 301 грн. |
Электрогитара CORT G250 Spectrum (Metallic Purple) | 14 300 грн. |
Электрогитара Cort G250 (BK) | 12 100 грн. |
Електрогітара Cort G250 SM | 11 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →