Струни Ernie Ball Slinky Nickel Wound 10-46 (2221)
Ernie Ball Slinky Nickel Wound 10-46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ernie Ball 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ernie Ball.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ernie Ball Slinky Nickel Wound 10-46
Струни для електрогітари Ernie Ball 2221 Regular Slinky Nickel Wound 10/46 | 319 грн. |
Струни Ernie Ball 2221 10-46 Regular Slinky | 407 грн. |
Струни для електрогітари 3 Sets Ernie Ball 3221 Regular Slinky Nickel Woun | 869 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →