Офісний стіл Cougar Royal 120 Pro
Відео 3Фото 13 |
Cougar Royal 120 Pro 1200x800 мм1500x800 мм |
|
Розетки. Подовжувач. Док-станція (Input Type C x1, Type C USB 3.1 x1, Type A USB 3.1 x2, HDMI 2.0 x1, DP 1.4 x1, Power in PD 3.0 x1).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cougar Royal 120 Pro
Усі ціни 35 →Стіл з електричним регулюванням висоти 71-122 см, вбудований док-порт, мак | 22 867 грн. |
Комп'ютерний ігровий стіл Cougar Royal 120 Pro White | 26 729 грн. |
Cougar Royal 120 Pro White | 22 289 грн. |
Комп'ютерний стіл Cougar Royal 120 Pro White | 24 479 грн. |
Стол с электрической регулировкой высоты Cougar Royal 120 Pro White | 24 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cougar Royal 120 Pro
Ціни на Cougar Royal 120 Pro |
---|---|---|---|---|
Cougar Royal 120 Pro | від 22 178 грн. | 44 пропозиції | ||
Cougar Royal 150 Pro | від 27 751 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →