Офісний стіл Cougar Royal 150 Pro
Відео 3Фото 13 |
Cougar Royal 150 Pro 1200x800 мм1500x800 мм |
|
Великий офісний комп'ютерний стіл із строгим зовнішнім дизайном, моторизованою системою зміни висоти, прямою прямокутною стільницею (1500х800 мм), що має ергономічний згладжений скіс передньої кромки, двома вбудованими блоками розеток для електроживлення (американський стандарт) та док-станцією 7-в ноутбук. Позиціонується як продукт найвищої цінової категорії 2023 року. Ідеально підійде широкому колу IT-фахівців та геймерам.
Моторизована система регулювання висоти обладнана зручною панеллю управління з LED-дисплеєм і 4-ма кнопками для швидкого встановлення значень профілів. Два тихі і потужні електродвигуни (50 дБ) забезпечує значну швидкість регулювання 25 мм/сек і здатні піднімати вантаж до 100 кг. Гранична висота комп'ютерного столу Cougar Royal 150 Pro може досягати 122,5 см, тому можна повноцінно працювати стоячи.
На думку лікарів-ортопедів чергування сидячої роботи з робочими сесіями в положенні стоячи дозволяє оптимальним чином навантажувати хребет, запобігаючи його викривленню. Періодичні робочі сесії «на ногах» зменшують ризик розвитку серцево-судинних захворювань, допомагають знизити рівень цукру в крові, служать ефективною профілактикою діабету другого типу та ожиріння. Док-станція 7-в-1 буде гарною підмогою для власників ноутбуків із багатофункціональними портами USB C, що дозволяють підключати зовнішні монітори.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Купити Cougar Royal 150 Pro
Усі ціни 36 →Геймерский стол Cougar Royal Pro 150 Black | 28 691 грн. |
Комп'ютерний ігровий стіл Cougar Royal 150 Pro (Black) | 28 759 грн. |
Cougar Royal 150 Pro White Royal Pro 150 White | 27 969 грн. |
Комп'ютерний стіл Cougar Royal Pro 150 White | 31 899 грн. |
Геймерский стол Cougar Royal Pro 150 White | 31 999 грн. |
Модификації Cougar Royal 150 Pro
Ціни на Cougar Royal 150 Pro |
---|---|---|---|---|
Cougar Royal 120 Pro | від 22 178 грн. | 44 пропозиції | ||
Cougar Royal 150 Pro | від 27 751 грн. | 45 пропозицій |