Смартфон CUBOT Pocket 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 41Фото 10 |
Крихітний смартфон-стиляга з фактурною задньою панеллю і кольоровою химерною рамкою, що обрамляє корпус. На лицьовій панелі мобільного пристрою розкинувся цілісний IPS-екран 4-дюймового розміру по діагоналі. Дозвіл у нього невеликий (1080х540 пікселів), проте щільність пікселів становить понад 300 ppi. Зернистість на дисплеї смартфона немає. CUBOT Pocket обладнали чотириядерним процесором Unisoc Tiger T310, 4 ГБ оперативної пам'яті та вбудованим накопичувачем місткістю 64 ГБ.
Частина місця у внутрішньому сховищі даних зарезервована під потреби ОС Android 11 без фірмових надбудов поверх системи. Повсякденна продуктивність моделі знаходиться на прийнятному рівні. Основна камера в конструкції смартфона «одноока» (16 МП), а роздільна здатність фронталки становить 5 МП. Живиться пристрій від акумулятора ємністю 3000 мАгод без підтримки швидкої зарядки. Позитивні якості смартфона підкріплені дводіапазонним модулем бездротового зв'язку Wi-Fi 5 та наявністю NFC-чипа для безконтактної оплати.
Купити CUBOT Pocket 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 18 →Cubot Pocket 4/64GB Green STH0012783 | 4 499 грн. |
Cubot Pocket Android Mini 4/64gb Green | 4 735 грн. |
Cubot Pocket 4/64Gb Black | 4 999 грн. |
Cubot Pocket Android Mini 4/64gb Black | 4 995 грн. |
Захищений смартфон Cubot Pocket Android Mini 4/64gb Red | 5 199 грн. |
Читайте переваги та недоліки. * Компактний розмір.
* Мала вага. * Досить яскравий екран з автояскравістю. * Міцний корпус. * USB-C. * Досить яскравий ліхтарик. * Досить гучний динамік. * За потребою - повноцінний смартфон. * Навіть з NFC. * У комплекті - дротові (USB-C) навушники в стилі AirPods (не Pro, не внутрішньоканальні) з мікрофоном та, з вигляду, не дуже надежним кабелем. * USB-A x USB-C кабель для заряджання та підключення до ПК, натомість, міцний та відносно товстий. * До блоку заряджання претензій теж не маю (10 W навіть кращі для здоров'я аккумулятора). * Також у комплекті є силиконовий прозрачний чохол. Не дуже він мені потрібний, але дякую що додали, тим паче зважаючи на те, що окремо його знайти, думаю, було б нелегко. * До відеоядра (та й ЦП) претензій теж не маю - смартфон не для важких завдань, а з виконанням простих проблем я не помітив. * Ні за яких обставин не включайте режим максимального енергозбереження, оскільки вимкнете його лише шляхом повного скидання налаштувань смартфону до заводських налаштувань (баг ПЗ смартфону).
* Android 11 все ще погано адаптується до зміни розміру тексту та елементів, тому частина тексту та елементів будуть зручного великого розміру, а інша частина – все ще мікроскопічного (я не можу назвати букви висотою 1-1,5 мм зручними). * Зі смартфону вичищені всі стандартні непотрібні програми, вставлена одна сім-картка, вимкнені бездротові мережі (мобільна мережа, Wi-Fi, геолокація та NFC), повністю заряджений він лежить у місті, де він же находить і 3G і 4G мережу на 3 -4 з 5-ти поділок. За 10 годин неактивності (ночі) аккумулятор втратив 10% заряду. * Мікрофон чи радіомодуль смартфону не завжди, але регулярно сильно спотворюють мову користувача цього смартфону (не того хто йому телефонує, а, власне, його), при тому що він стоїть на відкритому просторі посередині великого міста. Налаштувань мікрофону в Налаштуваннях Розробника та Інженерного Меню (*#*#83781#*#*) -- не знайдено. Хочу потестувати ще обмеження мережі до 3G, але дуже сумніваюся, що це матиме вплив. Не маю інших ідей поки що. Adravil: користуюся CUBOT Pocket менше місяця |