Смартфон CUBOT Note 9 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 24Фото 8 |
Закрити
Шапка
CUBOT Note 9 32 ГБ / 3 ГБ
2021 рік
Екран:5.99 ", 1600х720 (20:9), 293 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:3 модулі, 16 МП
Акумулятор:6000 мАгод
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити CUBOT Note 9 32 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 31 →Cubot Note 9 3/32Gb blackNFC:-, Бездротова зарядка:-, Захист:-, Платформа:Uniso Newsmag.com.uaЗ нами 2 роки (Дніпро) Поскаржитись | 3 490 грн. |
Cubot Note 9 3/32GB GreenВиробник: Cubot Лінійка: Note 9 Тип: Смартфон Передвстановлена ОС: Android 10 Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 094 грн. |
Смартфон Cubot Note 9 3/32Gb black-, 5,99, 960x480, IPS, 8 ядер, Unisoc (Spreadtrum) SC9863A / PowerVR GE8322, 1,6, 3, 32, 16/0,3/0,3, 5, -, -, 2, 5900, 16/0,3/0,3, 5900 Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 3 міс. від магазину Поскаржитись | 3 498 грн. |
Cubot Note 9 3/32GB Green MJ-0560585.99 дюймів ємнісний сенсорний IPS-екранРозмір екрана вимірюється у дюймах по діагоналі від кута до кута. 5,99 дюймів ємнісни... щей сенсорний IPS екран з роздільною здатністю 480 x 960 px підтримує технологію мультитача. Пам'ять смартфона (3GB) не може бути розширено, але пам'ять (32GB) може бути розширена за допомогою картки microSD.Камера з автофокусомКаме Mta.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 4 199 грн. |
Смартфон CUBOT Note 9 3/32GB Green | 4 104 грн. |
ще 20 пропозицій
АксесуариВсі аксесуари для CUBOT Note 9 →
Відеоогляди
CUBOT Note 9 обзор. Недорогой смартфон с емкой батарейкой
19 жовтня 2021699 переглядів
Взял NOTE 9 с 6000mAh за 90$ - НА ЧТО СПОСОБЕН? ОБЗОР НОВИНКИ CUBOT
19 жовтня 202114 813 переглядів
Король бюджетных смартфонов. Смартфон за 6700 рублей. Cubot note 9 - Честный обзор. Кубот нот 9.
2 листопада 20214 646 переглядів
Cubot Note 9 - with Long-lasting Battery
6 серпня 20212 871 перегляд
CUBOT NOTE 9 Móvil Android 11 Unboxing
20 жовтня 20211 367 переглядів
#CUBOT NOTE 9 Smartphone ohne Vertrag,
7 жовтня 202153 перегляда
Cubot Note 9 - FHD (1080p) 30 fps camera video sample
29 вересня 2021270 переглядів
Cubot Note 9 recenzija - osnovnih karakteristika, ali vrlo jake baterije (13.10.2021)
13 жовтня 20213 830 переглядів
Cubot Note 9 vs Xiaomi Redmi 9C
16 травня 2022929 переглядів
Cubot Note 9 - unboxing & first look
13 вересня 20213 274 перегляда
Smartphone Cubot Note 9, 32GB, 5.9" Dual SIM Triple Cámara
22 травня 2022100 переглядів
Cubot Note 9 vs Xiaomi Mi Note 10 Lite
15 квітня 2022140 переглядів
Тест камеры CUBOT Note 9
19 жовтня 202119 переглядів
Мини #обзор Cubot Note 9 (3/32Gb) Black
3 лютого 20221 016 переглядів
Мини #обзор смартфона Cubot Note 9 (3/32Gb) Green
3 лютого 20221 037 переглядів
Can I Connect Jack Headphones To Cubot Note 9 ?
9 лютого 2023194 перегляда
Cubot Note 9 How To Connect Headphones
9 лютого 2023276 переглядів
How to Install Custom LED Lamp Notifications on CUBOT Note 9 - NotifyBuddy Notification LED
9 вересня 2022192 перегляда
REDMI NOTE 9 PRO 5G - MURA AT MABILIS NA 5G PHONE
28 грудня 2020766 949 переглядів
How to Open Recovery Mode on CUBOT Note 9 - Enter Recovery Mode
9 вересня 2022627 переглядів
How to Hard Reset CUBOT Note 9 - Reset All Data and Settings
9 вересня 20221 719 переглядів
Asphalt 9 Gameplay on CUBOT Note 7 – Gaming Quality Test
14 лютого 2021533 перегляда
How to Skip Google Lock on CUBOT Note 9 - Bypass Google Account Verification | Unlock Google Lock
2 вересня 20221 905 переглядів
XIAOMI REDMI NOTE 9 | Lider tanich smartfonów? | RECENZJA
30 червня 2020114 216 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП