Циркуляційний насос DAB Pumps CP 50/3100 T 31 м DN 50
55 296 грн. Купити! Циркуляційний насос DAB CP 50/3100 T - IE3Маркетплейс: Rozetka.ua V and TЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
DAB Pumps CP 50/3100 T 31 м
DN 50
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:21000 л/год
Макс. напір:31 м
Споживана потужність:2510 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CP 50/3100 T
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації DAB Pumps CP 50/3100 T
Ціни на DAB Pumps CP 50/3100 T |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps CP 40/2300 T 22 м DN 40 | від 46 511 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps CP 40/2700 T 27 м DN 40 | від 47 526 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps CP 50/3100 T 31 м DN 50 | від 55 296 грн. | 1 пропозиція | ||
DAB Pumps CP 50/4100 T 41 м DN 50 | від 62 540 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →