Душова перегородка Deante Abelia Walk-In KTA 032P
Фото 25 | Очікується у продажу 18 746 грн. Тип: перегородка (walk-in); Двері: Розміщення: кутова; Розміри (мм): 1100x2000; Скло: Скло: прозоре; Товщина скла (мм): 8; |
Deante Abelia Walk-In KTA 032P |
|
Покриття Active-Cover полегшує стікання води зі скла (відштовхує частинки води від поверхні скла) і знижує утворення вапняного нальоту.
Піддон купується окремо. Можлива установка як на піддон так і без нього.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Deante Abelia Walk-In KTA 032P
Ціни на Deante Abelia Walk-In KTA 032P |
---|---|---|---|---|
Deante Abelia Walk-In KTA 039P | від 10 224 грн. | 1 пропозиція | ||
Deante Abelia Walk-In KTA 030P | від 10 224 грн. | 2 пропозиції | ||
Deante Abelia Walk-In KTA 031P | від 11 256 грн. | 3 пропозиції |