Душова перегородка REA Bler-1 110 REA-K7956
Фото 12 | 15 382 грн. Купити! Душова стінка REA BLER-1 110 REA-K7956Wellgood.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 24 міс. від виробника Поскаржитись |
REA Bler-1 110 REA-K7956 |
|
Покриття скла: Easy Clean.
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації REA Bler-1 110 REA-K7956
Ціни на REA Bler-1 110 REA-K7956 |
---|---|---|---|---|
REA Bler-1 80 REA-K7952 | від 11 722 грн. | 6 пропозицій | ||
REA Bler-1 90 REA-K7953 | від 12 250 грн. | 1 пропозиція | ||
REA Bler-1 100 REA-K7955 | від 12 566 грн. | 1 пропозиція | ||
REA Bler-1 110 REA-K7956 | від 15 382 грн. | 1 пропозиція | ||
REA Bler-1 120 REA-K7957 | від 14 925 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →