Навушники
Deepbass D-22
Відео 1Фото 9 |
Deepbass D-22 2021 рікплеєр |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepbass 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepbass.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deepbass D-22
Bluetooth навушники з мікрофоном Deepbass D-22 чорні | 395 грн. |
Бездротові Навушники DeepBass D-22 Колір Чорний | 413 грн. |
Бездротові Bluetooth-навушники DeepBass D-22 (Чорний) | 834 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →