Навушники
Awei A990BL
Відео 1Фото 4 |
Awei A990BL |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Awei A990BL
Усі ціни 13 →Стильні бездротові Bluetooth навушники Awei A990BL | 678 грн. |
Бездротові навушники з мікрофоном AWEI Bluetooth A990BL black | 501 грн. |
Блютуз-гарнітура AWEI A990BL Black | 738 грн. |
Bluetooth-гарнітура AWEI A990BL Black | 744 грн. |
Бездротові навушники з мікрофоном Awei A990BL | 899 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →