Кулер Deepcool Gamma Archer BigPro (DP-MCAC-ABGP)
Відео 2Фото 4 |
Доступний і ефективний процесорний кулер з високим алюмінієвим радіатором, мідною основою і PWM-керованим 120-мм вентилятором. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2017 року, призначений для заміни не найефективніших штатних систем охолодження процесорів Intel і AMD з тепловиділенням до 125 Вт. Завдяки невисокій вартості являє собою один з кращих варіантів вибору для оснащення універсальних домашніх і бюджетних ігрових систем.
Є покращеною версією моделі Deepcool Gamma Archer Pro, від якої відрізняється зміненою компонуванням ребер алюмінієвого радіатора і більш продуктивним вентилятором, крильчатка якого може розганятися до 2000 об/хв, забезпечуючи вражаючий витрата повітря до 1,71 м3/хв. Якісний гідродинамічний підшипник HydroBearing забезпечує надійність, довговічність і прийнятний рівень шуму. Важливою перевагою процесорного кулера Deepcool Gamma Archer BigPro став гарний охолодження простору біля сокету, що забезпечує додаткове охолодження силових елементів конвертера CPU. Ця модель комплектується універсальним набором кріплень для материнських плат, завдяки чому кулер здатен охолоджувати будь-які моделі процесорів AMD/Intel класу Mainstream і більшість CPU класу Performance, що вийшли на ринок у період з 2005 по 2019 рік.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Купити Deepcool Gamma Archer BigPro
Усі ціни 23 →Deepcool ARCHER BIGPRO | 659 грн. |
Охладитель для процессора Deepcool ARCHER BIG PRO (ARCHER BIGPRO) ARCHER B | 753 грн. |
Кулер до процесора Deepcool ARCHER BIGPRO | 659 грн. |
Deepcool Кулер до процесора Deepcool ARCHER BIGPRO | 659 грн. |
Deepcool ARCHER BIGPRO | 659 грн. |
жахлива модель не справляється з i5 1040f тиша підходить тільки для холодних процесорів за розгін під цим кулером я взагалі мовчу Галина Ковтун: користуюся Deepcool Gamma Archer BigPro більше року |
Кулер правда хороший але не розрахований на сильні процесори, дуже тихий і це головний плюс, мінус полягає в тому, що його неможливо встановити самостійно, а також він неможливо складно встановлюється. Тихий, ціна, в комплект термопасту хоч і дешева Жахливий недолік, що його дуже складно встановити. Я першу модель намагався встановити 40 хвилин але не вийшло і люто зламав його. |
Спецагент Арчер
Поки Zalman, Cooler Master, Corsair та інші імениті бренди мірялися об'ємом мускулатури, китайська компанія Deepcool тихенько, через чорний хід зайшла на ринок систем охолодження і досить швидко відхопила великий шматок пирога. А її процесорні кулери Gamma Archer з моменту своєї появи міцно влаштувалася в топах продажів бюджетних систем охолодження. Як показав успіх Gamma Archer BigPro, яка є найновішим членом цієї лінійки, віддавати своє в Deepcool не мають наміру.
ШІМ-регулювання швидкості обертання
А тепер подивимося, чим же він цікавий. Незважаючи на помітне назва BigPro це не найбільша система охолодження: діаметр вентилятора ― класичні 120 мм, а висота системи становить 70 мм Вентилятор побудований на базі зносостійкого гідродинамічного підшипника і здатний розкручується до 2000 об/хв (є ШІМ-регулювання). Тобто це найпотужніша модель Gamma Archer. Завдяки цьому паспортний TDP моделі в порівнянні з попередниками виріс до 120 TDP. Правда, виріс і рівень видаваного їм шуму - при піковому навантаженні він може досягати 30 дБ. Виробники систем охолодження порівнюють його з шумом настінного годинника. Але це тільки при піковому навантаженні. З сучасними процесорами C теплопакетом в 60 Вт його практично не чути.
Паспортний TDP 120 Вт
Важливою перевагою процесорного Archer BigPro є широка контактна площадка, завдяки якій він обдуває ще й навколосокетное просторів, забезпечуючи додаткове охолодження силових елементів. Завдяки невисокій вартості і сумісності з усіма актуальними процесорними сокетами від AMD і Intel він стане гідним компаньйоном для не надто гарячих 4-ядерних процесорів рівня Core i3/i5 або Ryzen 3/5. В принципі, за паспортом він може охолодити і щось потужніше (TDP 120 Вт) начебто Core i7, але ми б не радили цього робити, так як при автоматичному розгоні процесор буде нагріватися сильніше, ніж потрібно і скидати частоти. Про розгін ми навіть не будемо говорити, подібні системи охолодження для цього не призначені.