Жорсткий диск Dell SAS 2.5" 400-24988 300 ГБ
Відео 5 | Товар застарів Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 300; Форм-фактор ("): 2.5; Буфер (МБ): 16; Частота обертання шпинделя: 15000 об/хв; |
Dell 400-24988 146 ГБ 400-21223 300 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 300 ГБ 400-21619 400-AJRK 300 ГБ 480 ГБ 400-AJRX AXTV 500 ГБ 500 ГБ 500 ГБ 600 ГБ 600 ГБ 600 ГБ 600 ГБ 600 ГБ 400-21564 600 ГБ 600 ГБ 400-ADPE 400-AJPP 600 ГБ 400-AJSB 600 ГБ 400-AKNH 600 ГБ 400-ASGT 600 ГБ AEES 600 ГБ AJOT 600 ГБ AUNQ 900 ГБ 900 ГБ 900 ГБ900 ГБ 400-APGC 960 ГБ AXQU 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ 1 ТБ ALQZ 1 ТБ AMZN 1.2 ТБ 1.2 ТБ 400-26662 1.2 ТБ 1.2 ТБ 400-AEFQ AJPC 1.2 ТБ ATJL 1.8 ТБ 1.8 ТБ 400-AJQP 1.8 ТБ 400-AJQV 1.8 ТБ 400-AJQX 1.8 ТБ AIOM 2 ТБ 3.8 ТБ 400-ATNP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell SAS 2.5" 400-24988
Ціни на Dell SAS 2.5" 400-24988 |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 2.5" 400-AJRK 300 ГБ 400-AJRK | від 4 006 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-AXTV 480 ГБ AXTV | від 11 120 грн. | 5 пропозицій | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPP 600 ГБ 400-AJPP | від 10 242 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJSB 600 ГБ 400-AJSB | від 10 072 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATIQ 900 ГБ | від 14 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-AJPC 1.2 ТБ AJPC | від 9 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell SAS 2.5" 400-ATJL 1.2 ТБ ATJL | від 10 295 грн. | 3 пропозиції |