Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   Dell

Жорсткий диск (HDD) Dell SAS 10K 161-BCHF 2.4 TB
BCHF

Фото - Жорсткий диск (HDD) Dell SAS 10K 161-BCHF 2.4 TB BCHF
Dell 161-BCHF
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
2.4 TB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
SAS
Частота обертання шпинделя
10000 об/хв
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2024
Маркування виробника
161-BCFV

161-BCHF

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити Dell SAS 10K 161-BCHF 2.4 TB
BCHF

Усі ціни 11 →

Жорсткий диск для сервера Dell 2.4TB SAS ISE 12Gbps 10K 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR Hot-Plug (161-BCFV) 161-BCFV

+ 325 балів ITbox, 2.4 TB, 10000 об/хв, 2.5", HDD для серверів, hot-plug
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
15 273 грн.

Накопичувач на жорстких магнітних дисках Dell 2.4TB SAS ISE 12Gbps 10K 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR Hot-Plug (161-BCFV)

ACDC.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
15 263 грн.

Жорсткий диск Dell SAS 10K 2.4TB (161-BCFV) SAS 10K 2.4TB (161-BCFV)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
30 360 грн.

Dell 161-BCFV — Жорсткий диск SAS 2.5" 2.4 ТБ ISE 12G 10K 512e в гібридному носії 3.5"

Жорсткий диск SAS 12G, 2.5", для серверів, внутрішній, ємність 2.4 TБ, ISE, швидкість обертання шпинделя 10 000 об/хв, буфер... ще128 Мб, формат 512e з можливістю гарячої заміни в гібридному носії 3.5"
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
14 657 грн.

Жорсткий диск для сервера Dell 2.4TB SAS ISE 12Gbps 10K 512e 2.5in with 3.5in HYB CARR Hot-Plug (161-BCFV) 161-BCFV

2.4 TB, 10000 об/хв, 2.5", HDD для серверів, hot-plug
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
15 256 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Dell SAS 10K 161-BCHF 2.4 TB
BCHF

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна