SSD Dell Value SATA 400-ALES 200 ГБ
Очікується у продажу Тип: внутрішній; Призначення: для сервера; Об'єм (ГБ): 200; Форм-фактор: 2.5"; |
Dell 400-ALES 100 ГБ 100 ГБ 100 ГБ 100 ГБ 120 ГБ 120 ГБ 120 ГБ 400-AEIC 120 ГБ AKKI 160 ГБ 160 ГБ 200 ГБ 200 ГБ 200 ГБ 200 ГБ 240 ГБ 240 ГБ BDTQ 400 ГБ 400 ГБ 400 ГБ 400 ГБ 480 ГБ 480 ГБ 480 ГБ AXTL 480 ГБ BDOD 480 ГБ BDPD 480 ГБ BDPQ 480 ГБ 480 ГБ BDSD BJSF 480 ГБ BJSN 480 ГБ BJSP 800 ГБ 960 ГБ 960 ГБ 345-BBYU 960 ГБ 345-BDFR 960 ГБ 960 ГБ AZVM BDPC 960 ГБ BDUX 960 ГБ BJTC 960 ГБ BJTH 960 ГБ BKPS 960 ГБ BKPX 960 ГБ BKPY 1.92 ТБ 400-AQCX 1.92 ТБ AXRK 1.92 ТБ AXSDt 1.92 ТБ AZTN 1.92 ТБ 1.92 ТБ BDQJ BDQS 3.84 ТБ AXSK 3.84 ТБ BCTE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell Value SATA 400-ALES
Ціни на Dell Value SATA 400-ALES |
---|---|---|---|---|
Dell Value SATA 400-AEIC 120 ГБ 400-AEIC | від 40 795 грн. | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 400-AXTL 480 ГБ AXTL | від 11 128 грн. | 15 пропозицій | ||
Dell Value SATA 400-BJSF 480 ГБ BJSF | від 26 347 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDPC 960 ГБ BDPC | від 37 807 грн. | 3 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDUX 960 ГБ BDUX | від 24 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDQS 1.92 ТБ BDQS | від 64 640 грн. | 7 пропозицій | ||
Dell Value SATA 400-AXSK 3.84 ТБ AXSK | від 68 291 грн. | 6 пропозицій |