SSD Dell Enterprise PCI-E (HHHL) 403-BCLI 1.6 TB
![]() |
Dell 403-BCLI 2024 рікNVMe |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell Enterprise PCI-E (HHHL) 403-BCLI 1.6 TB
Усі ціни 14 →| 83 499 грн. | ![]() |
Накопитель SSD для сервера Dell Enterprise 1.6TB NVMe Mix Use Express Flash AG Drive AIC, PCIe 4.0 (403-BCLI) | 74 679 грн. | ![]() |
| 76 961 грн. | ![]() |
Dell 403-BCLI — SSD-накопичувач NVMe 1.6 ТБ PCIe 4.0 | 70 111 грн. |
| 81 151 грн. | ![]() |
ще 9 пропозицій
Рекомендуємо