Сушарка для фруктів DEX DFD-165S
Фото 8 |
DEX DFD-165S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DEX DFD-165S
Сушка DEX DFD-165S | 4 578 грн. |
Сушилка Dex dfd-165s | 4 619 грн. |
Dex DFD-165S | 4 494 грн. |
Сушарка для фруктів і овочів Dex DFD-165S | 4 399 грн. |
У комплекті один спеціальний пластиковий сітчастий піддон для зелені та трав.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →