Лампа для манікюру Diamond CCFL+LED 36
Відео 3Фото 17 |
Diamond CCFL+LED 36 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Diamond CCFL+LED 36
УФ лампа гібрид LED+CCFL UV 36W багатогранник Diamond | 692 грн. |
Рожева лампа Led 36W DIAMOND | 445 грн. |
Чорна лампа Led 36W DIAMOND | 445 грн. |
УФ лампа LED+CCFL UV 36W багатогранник Diamond Червона | 677 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →