Сортувальник банкнот DoCash DC-45V
Відео 2 |
DoCash DC-45V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DoCash 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DoCash.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DoCash DC-45V
Усі ціни 11 →Сортировщик банкнот DoCash DC-45V | 42 284 грн. |
Апарат для перерахунку банкнот купюр DoCash DC-45V Сортувальник Лічильник | 28 300 грн. |
Апарат для перерахунку банкнот купюр DoCash DC-45V Сортувальник Лічильник | 28 700 грн. |
Сортувальник банкнот із перевіркою DoCash DC-45V Лічильник мультивалютний | 34 199 грн. |
Сортувальник Лічильник Банкнот DoCash DC-45V з детекцією | 28 550 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →