Корм для собак Dolina Noteci Superfood Veal/Lamb 1 шт
Очікується у продажу 211 грн. Тип: вологий / консерви; Кількість (шт): 1; Вага упаковки (кг): 0.8; Вік: дорослі; Розмір собаки: малі; середні; великі; гігантські; Загальне призначення: повсякденний; в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Dolina Noteci →
від 211 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
від 145 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум
від 83 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50% (ягня 5%), картопля, злаки, молюски, клас: суперпреміум
від 70 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50% (яловичина 5%), морква 4%, злаки, молюски, клас: суперпреміум
від 66 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50% (курка 5%), злаки (рис 4%), молюски, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для серця, в составе: м'ясо та м'ясопродукти 50%, риба та рибопродукти (лосось 5%), злаки, клас: суперпреміум
від 166 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: злаки, протеїни, мінерали, печінку птиці, вітаміни, клас: суперпреміум
від 236 грн.
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (70% курка), клас: суперпреміум
Dolina Noteci Superfood Veal/Lamb 800 g |
|
Корм на 80% складається з м'яса і продуктів тваринного походження (телятина 45%, баранина 35%).
Без штучних ароматизаторів, барвників і підсилювачів смаку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dolina Noteci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dolina Noteci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Dolina Noteci Superfood
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
від 79 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: качка, яловичина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: олень, качка, бульйон, журавлина, мінерали, батат, горох, груша, клас: суперпреміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: козуля, яловичина, курка, бульйон, мінерали, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: форель, тунець, яловичина, бульйон, курка, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: козуля, яловичина, бульйон, чорниця, журавлина, мінерали, банан, яблуко, клас: суперпреміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, яловичина, бульйон, дорадо, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: телятина, курка, бульйон, омари, креветки, мінерали, спіруліна, мідії, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кенгуру, яловичина, бульйон, нут, манго, мінерали, авокадо, апельсин, клас: суперпреміум
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, телятина, курка, бульйон, мінерали, мідії, спіруліна, суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: яловичина, гусак, бульйон, чорниця, авокадо, мінерали, морква, груша, клас: суперпреміум
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: телятина, баранина, бульйон, горох, банан, мінерали, груша, морква, клас: суперпреміум