Термобокси Dometic Waeco Patrol 55
Фото 6 |
Dometic Waeco Patrol 55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dometic Waeco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dometic Waeco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dometic Waeco Patrol 55
Усі ціни 16 →Автохолодильник Dometic Patrol 55 Coolbox Niebieski 9600029271 | 21 443 грн. |
Dometic Patrol 55L Mist | 16 000 грн. |
Dometic Patrol 55 Coolbox Niebieski 9600029271 | 21 443 грн. |
Dometic Patrol 55L Mist | 16 800 грн. |
Автохолодильник Dometic Patrol 55L Mist | 15 744 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Dometic Waeco Patrol 55
Ціни на Dometic Waeco Patrol 55 |
---|---|---|---|---|
Dometic Waeco Patrol 20 | від 9 717 грн. | 8 пропозицій | ||
Dometic Waeco Patrol 35 | від 12 600 грн. | 16 пропозицій | ||
Dometic Waeco Patrol 55 | від 15 360 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →