Детектор валют DORS 230
DORS 230 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DORS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DORS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DORS 230
Усі ціни 7 →Автоматичний Портативний Детектор Банкнот Dors 230 з детекцією | 7 950 грн. |
Автоматичний Детектор валют Dors 230 з детекцією | 7 995 грн. |
Детектор банкнот DORS 230 Перевірочний апарат для купюр | 11 799 грн. |
Автоматичний Детектор (Портативний) Банкнот Dors 230 з детекцією Валют | 7 799 грн. |
Портативний Автоматичний Детектор Банкнот Dors 230 з детекцією Валют | 7 800 грн. |
Портативний Детектор банкнот DORS 230 Перевірочний апарат для купюр | 11 850 грн. |
Автоматический детектор DORS 230 банкнот | 11 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →