Мотошина Dunlop TrailSmart 90/90 R21 54V
Відео 3Фото 3 | Очікується у продажу 5 797 грн. Призначення: adventure; Рекомендована вісь: передня (Front); Ширина (мм): 90; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 21; Індекс швидкості: V; |
Dunlop TrailSmart 90/90 R21 54V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dunlop TrailSmart 90/90 R21 54V
Ціни на Dunlop TrailSmart 90/90 R21 54V |
---|---|---|---|---|
Dunlop TrailSmart 120/90 R17 64S | від 4 894 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop TrailSmart 130/80 R17 65S | від 6 897 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop TrailSmart 130/80 R17 65H | від 5 405 грн. | 4 пропозиції | ||
Dunlop TrailSmart 150/70 R17 69V | від 5 625 грн. | 1 пропозиція |